۱۳۹۶-۰۲-۱۹

درباره ما

درباره ما

درباره ما

 دفتر ترجمه رسمی دانش با شماره ۹۷ تهران ، با ۲۰ سال سابقه در امر ترجمه  ارائه کننده انواع خدمات ترجمه رسمی و دانشجویی و انواع متون با بهره گیری از مترجمین کارآزموده می باشد .دارالترجمه ی رسمی دانش فعالیت رسمی خود را با اخذ مجوز تحت شماره ۹۷ از اداره کل امور حقوقی و اسناد مترجمین آغاز نمود. مدیران و کارکنان دانش همگی دارای سوابق کاری درخشان و تحصیلات آکادمیک در زمینه های مرتبط به بخش کاری خود می باشند که همراستایی این دو ( دانش و تجربه) باعث شده است، در پاسخ به تقاضاهای مختلف مراجعین، اقدامات لازم  به بهترین نحو به عمل آید.

دارالترجمه دانش با سابقه طولانی مدت(قریب به  ۲۰ سال) در زمینه ترجمه انواع متون ، با هدف رضایت مشتریان پس از ارزیابی مترجمین زبردست و با سابقه اقدام به طبقه بندی مترجمین به سه دسته متوسط ، خوب و عالی نمود. تا بنا به نیاز مشتریان بتواند خدمات مناسبی را ارائه دهد.

با توجه به همکاری دائم با بعضی از سازمان ها مانند نظام مهندسی کشاورزی و آژانس های هوایی را به ارائه هر چه بهتر خدمات مربوطه یاری داده است به جهت دسترسی راحتتر و کم هزینه تر مشتریان محترم می توانند به صورت اینترنتی و از طریق ایمیل خدمت مورد نظر را دریافت نموده و متعاقبا تحویل آن نیز می تواند به صورت یکی از موارد اینترنتی و یا پیک قابل اطمینان موسسه انجام پذیرد.
ضمنا تمام خدمات ارائه شده در زمینه ترجمه متون دارای ۴۸ ساعت گارانتی از زمان تحویل می باشد به گونه ایکه در صورت مشاهده هر گونه ایراد فنی ، مشتریان می توانند با مرکز تماس گرفته تا نسبت به رفع ایراد مربوطه اقدام به عمل آید

خدمات قابل ارائه توسط دارلترجمه دانش:

دارالترجمه دانش ترجمه تمامی مدارک از جمله  شناسنامه ، کارت ملی ، سند ازدواج و طلاق، تمامی مدارک تحصیلی ، اسناد و گواهی کار،را به زبان های  انگلیسی آلمانی فرانسه و عربی با تمامی تاییدات لازم  ، و نیز ترجمه رسمی تمامی مدارک به زبان انگلیسی و عربی و روسی و المانی و ایتالیایی و فرانسوی جهت ترجمه با تمامی تاییدات لازم توسط دارالترجمه دانش انجام می گیرد. دارالترجمه دانش با کمترین هزینه تمامی تائیدات لازم برای ترجمه را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. و در ضمن شما می توانید از شرایط ارسال پستی دارالترجمه نیز بهره مند گردید. جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با شماره تماس های ما